مجله اینترنتی فارسی زبانان
مجله آنلاین برای فارسی زبانان

اکران فیلم سپید و سیاه پس از 10 سال مجوز گرفت

فیلم «سپید و سیاه» پس از 10 سال مجوز اکران گرفت

اکران فیلم سپید و سیاه | به گزارش فارسیلو، فیلم سپید و سیاه عنوان هشتمین ساخته قاسم جعفری کارگردان سینما و تلویزیون ایران است که در سال 1388 ساخته شده و تاکنون موفق به دریافت پروانه نمایش نشده بود. این فیلم از زمان ریاست جواد شمقدری در سازمان سینمایی در انتظار پروانه نمایش است و اوایل سال 1392 در وزارت ارشاد در یک سانس ویژه برای اهالی رسانه و منتقدان اکران شد.
جعفری که پیش از ساخت فیلم سپید و سیاه کارگردانی فیلم های مجنون لیلی، بازنده، گرگ و میش، پروانگی را در کارنامه خود دارد، پس از دریافت جایزه بهترین فیلم جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان همدان و جایزه منتقدان برای فیلم دختران، با فاصله کوتاهی فیلم سپید و سیاه راجلوی دوربین برد.

فیلمنامه این فیلم به طور مشترک توسط قاسم جعفری و پریسا شمس به نگارش درآمده است و موضوع ملتهبی دارد که به مساله جوانان در سن بلوغ و نوجوانی می پردازد.

خلاصه داستان فیلم سپید و سیاه

جوانی 22 ساله به نام فرید، پیش از مهاجرت همیشگی اش از ایران، برای وداع با هفت دختر که هر یک نشانه ای از عشق گم شده او را دارند، در آخرین روز سال، سفری را از جنوبی ترین تا شمالی ترین نقطه تهران آغاز می‌کند.

عوامل و بازیگران فیلم

مهرداد صدیقیان، مهشید افشارزاده، زنده یاد صدرالدین شجره، شهرزاد کمال زاده، نگین معتضدی، آزاده مهدیزاده و … بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

تهیه کنندگی این فیلم بر عهده جلال شمسیان است و فرزاد جودت فلیمبرداری آخرین ساخته قاسم جعفری را بر عهده داشته است.

منبع: خبرگزاری صبا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.