مجله اینترنتی فارسی زبانان
مجله آنلاین برای فارسی زبانان

دانلود فیلم‌های یوتیوب با تلگرام

در پست قبلی به آموزش دانلود از یوتیوب با سایت کیودانلودر پرداختیم، امروزهم با آموزش دانلود از یوتیوب با تلگرام در خدمت شما هستیم. یکی از بهترین روش‌های دانلود فیلم از یوتیوب با تلگرام است، هرچند خود برنامه به‌تازگی توسط ایران فیلتر شده‌است ولی آمار امروز نشان می‌دهد، حدود 40 میلیون کاربر ایرانی به طریق مختلفی هنوز از این نرم افزار استفاده می‌کنند، به هر حال یکی از این رو‌ش‌ها دانلود فیلم‌های یوتیوب با تلگرام است و ما آموزش خود را می‌دهیم، امیدوارم به کارتون بیاد.

دانلود از یوتیوب با تلگرام

آموزش دانلود فیلم‌های یوتیوب با تلگرام شامل سه مزیت خوب دیگر است.
1. ویدئو یوتیوب را می توانید در قالب فیلم یا فایل صوتی با کیفیت های مختلف دانلود کنید.
2. امکان دانلود از تلگرام و سایت در این روش وجود دارد.
3. با ذخیره کردن فایل ویدئویی یا صوتی دیگر نیاز به دانلود و آپلود مجدد فایل جهت اشتراک گذاری در کانال ها، گروه ها و دوستان خود نخواهید داشت.

برای استفاده از روش دانلود فیلم‌های یوتیوب با تلگرام طبق مراحل آموزشی زیر پیش بروید، نکته: مهم نیست نسخه تلگرام شما اندروید باشد یا ویندوز، هردو از یک روش هستند، در این قسمت از آموزش ما نسخه اندروید را به شما خواهیم گفت.

دانلود از یوتیوب با ربات تلگرام

ابتدا وارد تلگرام شوید، سپس در قسمت آیدی یاب یا جستجو عبارت utubebot@ تایپ کنید تا ربات پیدا شود، با فشردن دکمه Start در ربات عضو شوید، اگر پیدا نکردید، نگران نباشید خیلی راحت و آسان با فشردن دکمه زیر وارد ربات شوید.

ربات تلگرام | دانلود فیلم

در این قسمت لینک یا آدرس ویدئو یوتیوب را کپی و برای ربات ارسال کنید، سپس ربات لینک را بررسی و ویدئو را با کیفیت های مختلف موجود برایتان ارسال می‌کند.
با کلیک روی دکمه File ویدئو از یوتیوب دانلود شده و پس از آپلود برای شما فرستاده می‌شود، و با کلیک بر روی دکمه Link ویدئو دانلود شده و لینک آن در اختیار شما قرار خواهد گرفت. به همین آسونی

به پایان آموزش دانلود از یوتیوب با ربات تلگرام رسیدیم، امیدوارم این آموزش به‌کارتان آمده باشد، در صورت بروز هرگونه مشکل، در نظرات اطلاع رسانی کنید تا سریعاََ پاسخ‌گو باشیم.

تهیه شده توسط: مجله ترفند و آموزش | سایت فارسیلو
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.