مجله اینترنتی فارسی زبانان
مجله آنلاین برای فارسی زبانان

آموزش دانلود فیلم‌های یوتیوب با سایت

در پست قبلی به آموزش دانلود از یوتیوب با افزونه FastestTube گوگل کروم پرداختیم، امروز هم با آموزش دانلود فیلم های یوتیوب با سایت در خدمت شما هستیم، در این روش به کمک سایت های واسط می‌توانید، ویدئوهای خود را از یوتیوب دانلود کنید، یکی از این وبسایت‌ها “qdownloader” سایت دانلود از یوتیوب می‌باشد. البته این سایت مختص دانلود ویدئو از یوتیوب نیست، ویدئوهای فیسبوک، اینستاگرام، توییتر و 800 سایت دیگری را شامل می‌شود.

سایت دانلود از یوتیوب

ابتدا وارد آدرس qdownloader شوید، در انتها صفحه سایتی که می‌خواهید، ویدئو دانلود کنید را انتخاب کنید، اگر سایت شما در انتهای صفحه وجود نداشت، با کلیک بر روی گزینه View all supported sites وارد سایت‌هایی که پشتیبانی می‌شوند شوید و به دنبال سایت مورد نظر بگردید، در این قسمت ما آموزش دانلود فیلم های یوتیوب با سایت qdownloader را خواهیم گفت. ناگفته نماند، دانلود ویدئو از سایت اینستاگرام و سایت‌های دیگر کار دشواری نیست، اگر همین آموزش را دنبال کنید، و بجای یوتیوب از سایت دیگری استفاده کنید، قادر به دانلود ویدئو خود خواهید شد.

آموزش دانلود ویدئو از یوتیوب

وارد سایت یوتیوب شوید و به دنبال فیلم مورد نظر بگردید، آدرس صفحه یا ویدئو را کپی کنید، همانند تصویر زیر در باکس دانلود پیست کنید و سپس روی گزینه Download کلیک کنید.

دانلود فیلم های یوتیوب با سایت

در این مرحله سایت شروع به جمع آوری کلیه فایل های تصویری و صوتی با کیفیت‌های مختلف می‌کند، همانند تصویر زیر شما می‌توانید ویدئو مورد نظر خود‌را با کیفیت‌های مختلف دانلود کنید، یکی از قابلت های خوب اینست که شما قادر خواهید بود به تنهایی فقط فایل صوتی ویدئو را دانلود کنید، بر روی گزینه دلخواه کلیک کنید تا دانلود ویدئو از سایت آغاز شود، به همین راحتی.
نمونه‌ای از تصویر دانلود از یوتیوب با سایت کیودانلودر به همراه کیفیت‌های مختلف و فایل صوتی

دانلود از یوتیوب با سایت کیودانلودر

به پایان آموزش دانلود از یوتیوب با سایت کیودانلودر رسیدیم، در پست بعدی با آموزش دانلود فیلم‌های یوتیوب با تلگرام با شما هستیم. درصورت بروز هرگونه مشکل با آموزش در قسمت نظرات اطلاع رسانی کنید تا سریعاََ دیدگاه شما بررسی وپاسخ داده شود.

تهیه شده توسط: مجله ترفند و آموزش | سایت فارسیلو
ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظرات
  1. مهدی میگه

    من از سایت http://savido.ir برای دانلود ویدیو های یوتیوب استفاده میکنم

  2. مسلم خان میگه

    خیلی جالب بود. سریع و بدون دردسر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.