مجله اینترنتی فارسی زبانان
مجله آنلاین برای فارسی زبانان

آموزش دانلود از یوتیوب با سافاری Safari

در پست قبلی روش های دانلود فیلم از یوتیوب را گفتیم، اکنون یکی از روش های دانلود فیلم از یوتیوب با سافاری را خواهیم گفت. مرورگر سافاری یکی از نرم افزارهای ساخته شده توسط شرکت اپل و بر پایه WebKit ساخته شده‌است، در ادامه با آموزش دانلود از یوتیوب با سافاری Safari همراه ما باشید، تا ببینیم که چگونه می توان فیلم های یوتیوب را با سافاری دانلود کرد. البته این آموزش نیازمند بهبود است و با توجه به نسخه های مرورگر کمی تفاوت دارد.

دانلود فیلم های یوتیوب با Safari

اکنون توسط مرورگر Safari وارد سایت یوتیوب شوید و فیلم مورد نظر را برای دانلود انتخاب کنید. بعد از انتخاب فیلم شما شروع به پخش میکند، حال چند ثانیه روی فیلم توقف کنید تا نوار پیشرفت خاکستری رنگ در پایین ویدئو کامل شود، همانطور که در تصویر زیر می بینید، در تب مرورگر گزینه Window را انتخاب و در نوار منو بر روی Activity کلیک کنید. سپس دوبار روی خط لاینی که نمایانگر ویدیوی شماست کلیک کنید تا دانلود از یوتیوب با سافاری آغاز شود.

اگر مرورگر سافاری بر روی سیستم خود نصب ندارید، می توانید از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود مرورگر سافاری

این روش بدون هیچ نرم افزاری قابل انجام است، فقط باید منتظر باشید تا ویدیوها کامل پردازش شود. در مقاله بعدی با آموزش دانلود از یوتیوب با VLC Player همراه شما هستیم.

تهیه شده توسط: مجله ترفند و آموزش | سایت فارسیلو
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.