مجله اینترنتی فارسی زبانان
مجله آنلاین برای فارسی زبانان

با روغن کنجد موهایی نرم و درخشان داشته باشید

روغن کنجد برای نرم کننده موها

با روغن کنجد موهایی نرم و درخشان داشته باشید، روغن کنجد برای نرم کننده موها بسیار موثر است، ابتدا مقداری روغن گیاهی کنجد را با آب لیمو مخلوط کنید، ترکیب بدست آمده را بر روی موها بمالید و چند دقیقه ماساژ دهید تا سطح مو کاملا با روغن کنجد آغشته شود، حداقل چند ساعت بگذارید تا جذب موها شود، در صورت ممکن یک شب کامل موها را با حوله یا یک کلاه پلاستیکی ببندید. و در آخر موها را شستشو دهید. خواهید دید که موهای شما کاملاََ نرم شده است.

نکته مهم: در مدت زمانی که موهای شما بسته است، اجازه ندهید، ترکیب آبلیمو و روغن کنجد خشک شود، سعی کنید از مواد پلاستیکی برای پوشاندن موها استفاده کنید و در طول زمان موها را گرم نگه دارید تا روغن به عمق موها و پوست سر نفوذ کند.

درخشندگی موها با روغن کنجد

در روش قبلی از روغن کنجد برای نرم کننده موها استفاده کردیم، روش گفته شده برای درخشندگی موها نیز موثر است. اگر دوست دارید موهایتان سریعاََ درخشان شود، 2 تا 3 قطره از روغن‌کنجد را بین کف دست‌های‌تان مالش دهید و سپس لابلای موهای‌تان بمالید تا فوراََ درخشان شوند. روغن کنجد برای درخشندگی موها و همچنین یک نرم‌کننده‌ مو فوق‌العاده و طبیعی و سریع عمل می‌کند، با روغن کنجد موهایی نرم و درخشان داشته باشید.

 تهیه شده توسط: مجله سلامت | مجله اینترنتی فارسیلو
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.