مجله اینترنتی فارسی زبانان
مجله آنلاین برای فارسی زبانان

فرمت csv چیست؟ تبدیل پسوند csv به اکسل XLS یا XLSX

فرمت csv چیست و چگونه به پسوند XLS یا XLSX تبدیل کنیم؟ تاکنون شماهم با فایل‌هایی که پسوند csv داشته‌اند برخورد کرده‌اید، احتمالاً دوستی یک پرونده را در اختیار شما قرار داده است یا اینکه از صفحات مجازی فایلی با فرمت csv دانلود کرده‌اید، حال کنجکاو هستید که پسوند سی‌اِس‌وی چیست و چگونه با چه نرم افزاری باید آنرا اجرا کنید. در این آموزش از مجله اینترنتی فارسیلو به شما مواردی همچون: پسوند csv چیست؟ فایل CSV با چه نرم‌افزاری اجرا می‌شود؟ چگونگی تبدیل فایل ورد به csv ، رفع مشکل نمایش فایل csv در اکسل، رفع مشکل فایل csv در نمایش به صورت ستونی، ساختار فایل CSV چگونه است؟ خواهیم آموخت. جهت آشنایی بیشتر یک نمونه فایل csv برای دانلود در اختیار شما قرار داده‌ایم، در ادامه آموزش همراه ما باشید.

پسوند csv چیست؟

پسوند csv که سی اس وی نیز خوانده می‌شود به فارسی یعنی مقادیر جداشده با کاما و نام انگلیسی آن: Comma separated values نوعی دیگر از نام‌های یک قالـب برای پرونده‌های متنی است. فرمت csv را می‌توان با نرم افزارهایی چون اکسل اجرا کرد. پسوند CSV یکی از بهترین راه‌ها و البته پرطرفدار برای تبادل اطلاعات می‌باشد که توسط بسیاری از نرم‌افزارهای مدیـریت پایـگاه داده یا مربوط به مدیریت مخاطبین قابل استفاده توسط کاربران است.

فایل CSV با چه نرم‌افزاری اجرا می‌شود؟

چگونگی تبدیل فایل ورد به csv

رفع مشکل نمایش فایل csv در اکسل

رفع مشکل فایل csv در نمایش به صورت ستونی

ساختار فایل CSV چگونه است؟

نمونه فایل csv برای دانلود

برای آشنایی بیشتر با فایل csv برای شما یک پرونده با فرمت csv آماده و برای دانلود قرار داده‌ایم. برای دریافت فایل بر روی لینک زیر کلیک کنید، همچنین برای اجرای فایل می‌توانید از نرم افزار اکسل استفاده کنید.

دانلود نمونه فایل سی‌اِس‌وی (CSV)

منبع: مجله آموزش / فارسیلو

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.