مجله اینترنتی فارسی زبانان
مجله آنلاین برای فارسی زبانان

بیوگرافی پیمان شریعتی – فیلم ها + عکس

پیمان شریعتی کارگردان و نویسنده سینمای ایران است، وی در سال 1351 متولد شده همچنین فارغ التحصیل بازیگری و کارگردانی از دانشگاه آزاد می باشد. پیمان شریعتی فعالیت هنری خود را در سال 1368 به عنوان بازیگر و آهنگساز شروع کرد و در نمایش های مختلف در مرکز تئاتر تجربی دانشکده‌ی هنرهای دراماتیک دانشگاه تهران و اداره‌ی برنامه های در حال نمایش وزارت ارشاد تهران بوده است.

پیمان شریعتی از سال 1372 با فیلم سینمائی آخرین شناسائی به کارگردانی علی شاه حاتمی فعالیت خود را رسماً آغاز کرد و کاندیدای دریافت جایزه بهترین بازیگر در جشنواره‌ی بین المللی فیلم دفاع مقدس شد. فیلم اخرین شناسایی توسط بهزاد بهزادپور نوشته شده بود. پس از آن نیز در فیلم های سینمائی و سریال های تلویزیونی و دهها تئاتر صحنه ای به صورت بازیگر و کارگردان حضور مستمر یافت. شریعتی علاوه بر فعالیت های فوق، مسئولیت ستاد خبری مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را بر عهده داشته است.

پیمان شریعتی در فیلم متری شیش و نیم

پیمان شریعتی متری شیش و نیم را بازی کرده است، متری شش و نیم محصول سال ۱۳۹۷ است که توسط سعید روستایی نوشته و کارگردانی شده است و تهیه کنندگی آن را نیز سید جمال ساداتیان انجام داده است. پیمان شریعتی نقش رئیس پلیس را در این فیلم داشته است. در ادامه ویدیویی را از این هنرمند خواهید دید که نظرات خود را در باره‌ی سینمایی متری شیش و نیم بیان می‌کند.

بیانات پیمان شریعتی درباره فیلم سینمایی متری شیش و نیم

پیمان شریعتی در حال حاضر در فیلم سینمایی لونه شغال به عنوان بازیگر به ایفای نقش پرداخته است. سینمایی لونه شغال توسط رضا دادویی کارگردانی شده و تهیه کنندگی آنرا حسین مسافر آستانه برعهده گرفته است، همچنین رضا دادویی و لیلی عاج نویسندگی این اثر را انجام داده‌اند.

عکس های پیمان شریعتی

کدام یک از اثرات این هنرمند مورد رضایت شما بوده است، در نظرات انتهای صفحه دیدگاه خودرا در مورد زندگی نامه پیمان شریعتی و آثار هنری وی ارسال فرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.