امروز Thursday 27 June 2019

طرز تهیه اشکنه سبزی

اشکنه خوراکی است ساده و کم‌خرج که بیشتر برای افطار مناسب است. مواد اصلی اشکنه: روغن، پیاز و آب است اما در هر شهر و دیاری انواع خاصی از خوراک اشکنه

طرز تهیه اشکنه ساده

اشکنه غذایی است است که برای مواقعی که وقت کافی برای آشپزی ندارید آن را درست کرده و میل کنید. در این قسمت از طرز تهیه انواع اشکنه با ما همراه باشید.

طرز تهیه اشکنه عدس

بعد از تهیه عدس آنرا تمیز بشویید، مقداری نمک و فلفل به آن افزوده، مقداری هم آب بگذارید تا کاملا پخته شود. سپس عدس پخته شده را چرخ کرده و یا حتی میتوانید آنرا در مخلوط کن بریزید و به صورت پوره در آورید.

طرز تهیه اشکنه آلبالو

در ادامه آموزش طرز تهیه انواع اشکنه به آموزش اشکنه آلبالو خواهیم پرداخت. در این قسمت از آموزش آشپزی همراه ما باشید. پس از این که پیاز سرخ شده را با آرد در روغن تفت دادید سبزیجات معطر خشک (نعنا، جعفری، ترخون، ریحان) شنبلیله با نمک، فلفل و زردچوبه را اضافه کرده…

طرز تهیه اشکنه الو بخارا و به

اشکنه به و آلو غذایی کاملا خوشمزه و مغذی است، از اشکنه های سنتی ایرانی نیز محسوب میشود، به برای سلامتی بدن مفید است، و همگی با فواید آن آشنا هستیم. امروز هم با آموزش طرز تهیه انواع اشکنه در خدمت شما هستیم با ما همراه باشید تا به شما طرز تهیه اشکنه الو بخارا و به را…

طرز تهیه کالجوش + خواص دارویی

دستور تهیه کالجوش + مواد لازم برای آشپزی و خواص بی‌نظیر اشکنه کله جوش، با مجله آشپزی همراه باشید. در این قسمت از آموزش آشپزی قصد داریم به طرز تهیه کالجوش و خواص مفید آن بپردازیم، پس در ادامه با مجله اینترنتی فارسیلو همراه باشید؛

طرز تهیه اشکنه با میوه جات

اشکنه یکی از سوپ های سنتی ایرانی می باشد که اصالت این غذا به استان خراسان بر میگردد. در ایران ما انواع اشکنه به، اشکنه شنبلیله، اشکنه گوجه‌فرنگی و … پخت میشود. این سوپ سالم و لذیذ به همراه نان را میتوان به عنوان یک پیش‌غذا، شام یا نهار سبک سرو می‌شود.

طرز تهیه اشکنه گوجه سبز

آیا می دانستید به غیر از مصرف خام گوجه سبز می توانید یا این میوه بهاری یک اشکنه خوشمزه ای هم درست کرد؟
بهار که می شود، این میوه براق در هر میوه فروشی و سر هر کوی برزن به آدم چشمک می زنند که …

طرز تهیه اشکنه ماست

خیلی سریع و آسان با تعداد کمی ماده ی اولیه این غذای خوشمزه پخته می شود. یک شام سبک برای ماه های سرد سال. در شهر های مختلف ایران طرز تهیه این غذا به سبک های مختلفی درست می شود.

طرز تهیه اشکنه کشک

اشکنه کشک برای کسانی که سرد مزاج هستند بسیار مناسب است و باعث میشود حرارت بدن آنها تنظیم شود و باعث تولید کلسیوم میشود که تقویت استخوان ها را در پی دارد.

طرز تهیه اشکنه فلفل تند

اشکنه خوراکی است ساده و کم‌خرج که بیشتر برای افطار مناسب است. مواد اصلی اشکنه: روغن، پیاز و آب است اما در هر شهر و دیاری انواع خاصی از خوراک اشکنه وجود دارد که بستگی به فرهنگ آن منطقه و نوع سبزیجاتی که در آن ناحیه می‌روید، دارد.